Naši partneři

Spolupracujeme ne jen s českými ale i zahraničními společnostmi

Úvod 9 Naši partneři

Naši partneři jsou špičkami ve svých oborech

Našimi hlavními parnetnery jsou firmy ACCORD PRAHA s.r.o. zabývající se distribucí a servisem tónovacích strojů Fast & Fluid Management a CABO, prodejem automatických regálů Ferretto a pokladních termotiskáren Seiko Instruments a firma AVISON Chemical GmbH sídlící v německé Düsseldorfu, která se zabývá distribucí takzvaných „Fine chemicals“.

ACCORD PRAHA s.r.o.

Firma ACCORD PRAHA s.r.o. byla založena v roce 1999 třemi společníky (Karlem Krůtou, Josefem Netolickým a Otakarem Trachtou) jako malý rodinný podnik v počátku se zaměřením převážně na prodej a servis kancelářské techniky. Ještě v tom samém roce však získala důvěru holandské společnosti Fluid Management Europe zabývající se výrobou míchacích a tónovacích strojů pro průmysl nátěrových hmot a byla jmenována výhradním servisním partnerem pro celou ČR a SR.

AVISON Chemical GmbH

AVISON Chemical GmbH je mladá, dynamická firma orientovaná na kompletní servis se sídlem v německém Düsseldorfu. Je dodavatelem a distributorem chemických produktů, reprezentující kvalitní výrobce z celého světa.

Zaměřuje se na distribuci „Fine chemicals“ a syntetických chemických látek pro použití ve farmaceutickém průmyslu, stejně jako na průmyslové a chemikálie pro galvanotechniku.