Oliver+Batlle

Oliver+Battle navrhuje a vyrábí nejširší sortiment strojů 

Úvod 9 Strojní zařízení 9 Oliver+Batlle

O společnosti Oliver+Batlle

Více než 50 let se zabývá výrobou a vývojem strojního zařízení pro průmysl nátěrových hmot a příbuzných průmyslových odvětví. Oliver+Battle disponuje výrobní plochou více než 24.000 m2 s více než 150 odborníky. Zastoupení firmy se nachází na všech pěti kontinentech. Studie a projekty výrobních a plnících linek včetně technického poradenství jsou součástí nabídky.

Sortiment Oliver+Batlle

Míchací zařízení

Pro výrobu nátěrových hmot v široké škále typů a barev produktů poskytujeme průmyslová míchací zařízení pro malé a střední série s disperzními výkony od 0,3 kW až po plošinové stroje nad 315 kW.

Rodina míchacích strojů Polimix dokonalým řešením pro výrobu homogenních šarží barev nebo šarží, které používají neutrální báze.

Do našich míchacích řešení začleňujeme automatizační zařízení, která zlepšují výrobní proces. Některé z nich zahrnují pneumatické dopravní systémy, šnekové dopravníky a pneumaticko-mechanické dopravní systémy surovin.

Mlecí zařízení

V O+B poskytujeme mlecí zařízení přizpůsobené potřebám všech typů průmyslových odvětví. Ponorné mlýny a recirkulační nebo kontinuální mlýny, které splňují nejlepší poměr výkonu a ceny.

Ve společnosti Oliver + Batlle poskytujeme řešení mletí pro výrobu barev, která zahrnují nejpokročilejší ponorný koš na světě s výtěžností přes 70 % ve srovnání s tradičními metodami.

Ušetřete na spotřebním materiálu a udělejte svou výrobní šarži mnohem flexibilnější!

Máme řešení pro velké nebo uzavřené systémy šarží s recirkulací, které poskytují nejrozsáhlejší možnou kontrolu procesu.

Dávkovací stroje

1. Volumetrické plnicí stroje

Nejlepší řešení pro střední až vysokou produkci.

Naše plnicí řešení pro průmysl nátěrových hmot pokrývají nejvyšší výrobní požadavky s nejrozsáhlejší řadou objemových jednotek na trhu, které umožňují plnění široké škály velikostí nádob a začlenění automatických systémů.

Objemové plnicí ŘEŠENÍ:

  • Základní (pneumatika)
  • Střední (PLC a servo)
  • Premium (PLC, servo a automatická změna formátu)

*Všechna řešení jsou k dispozici ve verzích IP-54 a ATEX.

2. Gravimetrické plnicí stroje

Poloautomatické plnicí stroje pro přesné plnění od 1 do 30 kg.

Průmyslové plnicí stroje Oliver + Batlle obsahují nejlepší vážicí systémy na světě, které jsou integrovány do strojů a poskytují vysokou přesnost. Poskytujeme koncové zpracovatelské linky určené pro materiály vyžadující nejvyšší účinnost dávkování.

3. Podavače kbelíků

Řešení manipulace s obaly pro gravimetrické i objemové plnicí stroje.

Příslušenství pro automatizaci procesů

Naše řešení pro automatizaci procesů pro sektor dekorativních barev vám umožní optimalizovat vaši výrobu zkrácením výrobních časů a souvisejících procesů. Navrhneme nejlepší řešení přizpůsobené jak vašemu výrobnímu závodu, tak specifickým vlastnostem vašeho produktu.

Ke stažení

Katalog ke stažení

Katalog ke stažení