Tónovací systémy Dörken

Pigmentové pasty a řešení na míru pro tónovací systémy
Úvod 9 Pigmenty a pigmentové pasty 9 Tónovací systémy Dörken

O společnosti DÖRKEN

Pigmentové pasty a řešení na míru pro tónovací systémy jak na vodné, tak rozpouštědlové bázi, pro dekorativní nebo průmyslové aplikace – v každém případě vždy vysoké kvality, bez ohledu na to, zda si chcete pořídit jednotlivé pasty nebo celé tónovací systémy. Know-how Dörken je vám k dispozici nejen při změně vašeho tónovacího systému, ale také při zpružnění vaší nákupní strategie.

Sortiment DÖRKEN

DÖRKEN Universal

DÖRKEN Universal je nejlepším řešením pro univerzální použití. Pastový systém zaujme širokým rozsahem použití s ​​maximální flexibilitou v rámci tónovacího konceptu. Kromě silných organických pigmentů používá DÖRKEN Universal velké množství anorganických pigmentů, které vám nabízejí ideální možnosti výběru a složení pro každou aplikaci. Řada past vám poskytuje širokou škálu odstínů na každém míchacím systému, např. se silikonovými a silikátovými systémy, lazurami a barvami. Tímto způsobem můžete dosáhnout optimálních výsledků již s míchacím zařízením pro 16 past.

DÖRKEN Aqua

DÖRKEN Aqua je řešení pro vodné aplikace. Rozsáhlý výběr anorganických i jednotlivých organických pigmentů umožňuje tónovat vodou ředitelné laky, fasádní barvy a omítky na bázi silikonu, silikátu a/nebo syntetické pryskyřice. Nová generace pigmentů zaručuje nejlepší možnou barevnou stálost vaší fasády – samozřejmě při dodržení všech platných ekologických norem a směrnic.

DÖRKEN Industry

DÖRKEN Industry je naše efektivní řešení pro průmyslové sériové použití. Pečlivě vybrané pigmenty zaujmou svou odolností vůči velkému množství ovlivňujících faktorů. DÖRKEN Industry nabízí širokou škálu barev na každém míchacím zařízení, například s dlouhými a krátkými olejovými alkydy, polyestery, 2 K-PU, epoxidy a NC systémy.

DÖRKEN Solvent

DÖRKEN Solvent nastavuje standardy v technologii tónování v nátěrových systémech na bázi rozpouštědel – pro různé oblasti použití. Barevně silný výběr organických a anorganických pigmentů nabízí vysokou krycí schopnost a široký barevný prostor s maximální brilancí a vysokou stálostí na světle a počasí. Přídavek transparentních oxidů železa ideálně reprodukuje skutečné barvy dřeva pro lazury na bázi rozpouštědel.

Koloristika

S tónovacími systémy od DÖRKEN se vždy rozhodnete pro komplexní balíček služeb. Provedeme analýzu rozsahu vašeho stávajícího tónovacího systému a poradíme vám s možným zvýšením účinnosti. To určuje, který z našich různých pastových systémů je pro vás nejvhodnější – bez ohledu na to, zda se jedná o pasty na vodní, rozpouštědlové nebo univerzální pasty.

Ke stažení

Katalog ke stažení