Aditiva AFCONA

Moderní sortiment aditiv

Úvod 9 Chemické suroviny 9 Aditiva AFCONA

O společnosti AFCONA additives

Společnost AFCONA Additives zaznamenala od svého založení v roce 2005 v jihovýchodní Asii obrovský růst; dnes je globální společností s výrobní, technickou a obchodní činností na čtyřech kontinentech. Tyto stránky podporují síť specializovaných prodejních pracovníků a nezávislých distributorů, kteří poskytují příkladné služby zákazníkům po celém světě.

 

Společnost AFCONA Additives, založená v roce 2005, se rychle rozrostla a stala se klíčovým dodavatelem aditiv pro nátěrové hmoty, inkousty, plasty a přidružená odvětví s více než 160 zaměstnanci po celém světě a vlastními výrobními, technickými a obchodními provozy na čtyřech kontinenty. Po pevném ustavení svých operací v Evropě a Asii společnost investuje značné prostředky do rozšíření svého podnikání v Severní Americe s laboratoří technických služeb a kanceláří v Hudsonu ve státě Ohio. Společnost vedená manažerským týmem s desítkami let zkušeností v průmyslu nátěrových hmot a přísad se může opřít o bohaté zkušenosti.

Portfolio společnosti AFCONA zahrnuje řadu kategorií aditiv, které sahají od odpěňovačů až po rozlivové prostředky, smáčedla, dispergátory a další speciality. Politika neustálých investic společnosti do výzkumu a vývoje vedla k řadě inovací, o čemž svědčí skutečnost, že více než 30 % příjmů společnosti tvoří produkty, které jsou na trhu méně než 5 let.

Hlavní provoz a výroba se sídlem v Číně s celkovou kapacitou přes 20 000 tun za rok.

Aplikační laboratoř v Holandsku

Sklad v Německu

Technická literatura ke stažení v odkazu níže:

– Odpěňovače

– Dispergační technologie

– Kluzná a rozlivová činidla

Sortiment Aditiva AFCONA

Série 1000

Univerzální pryskyřice pro pigmentové pasty

Série 2000

Silikonové i bezsilikonové odpěňovače

Série 3000

Silikonová a bezsilikonová rozlivová aditiva

Série 4000

Polymerní dispergátory na bázi polyuretanů a polyakrylátů

Série 5000

Konvenční smáčedla a dispergátory

Série 6000

Speciální aditiva

Ke stažení

Product list

Aplication guide