Miltonia

Výroba barevných marketingových nástrojů

Úvod 9 Vzorkovnice 9 Miltonia

O společnosti Miltonia

Pomocí technologie lícování, lakování a štípání vyrábíme různé prodejní a propagační nástroje. Nemáme standardní produkty, protože marketingová efektivita dnes závisí na jedinečnosti a nápadech. Dokážeme zajistit kvalitu barevných karet představujících vaši skutečnou barvu, omítku, lak nebo mořidlo na dřevo. Pomocí laserového polohování, čistého řezání zaoblených nebo hranatých rohů i na omítkách. Jakmile se všechny odstíny sladí a potvrdí, můžeme začít s výrobou. Jsme hrdí na to, že všechny naše produkty z naší produkce jsou jedinečné ve smyslu designu, velikosti a tvaru.

Sortiment Miltonia

Vzorkovnice

Každý výrobce barev má stanovený počet předem navržených barev, které vytvořil. Ventilátor je sbírka všech třísek od určitého výrobce nebo návrháře.

Barevné karty

Vzorníky barev představují barvy ve formě katalogu nebo brožury. Tento typ barevného nástroje vám pomůže rychle najít požadovanou barvu.

Výrobky na dřevo

Pomocí techniky čipové montáže jsme schopni nalepit vzorky skutečného dřeva do našeho katalogu. Výrobce tak mohou zákazníkům ukázat, jak jejich barva vytváří různé odstíny na různých typech dřeva.

Ke stažení

Katalog ke stažení

Katalog ke stažení