Organické pigmenty Trust Chem

Největší nezávislý výrobce organických pigmentů v Asii

O společnosti Trust Chem

Trust Chem se sídlem v Hangzhou (Čínská lidová republika) je předním nezávislým výrobcem organických pigmentů v Asii. Je jedinečný v tom, že má největší laboratoř pro organické pigmenty, mezinárodní R&D Center a čtyři výrobní závody s 1150 zaměstnanci vyrábějícími AZO, Phthalo Blue a vysoce výkonné pigmenty (HPP) v Číně. Trust Chem má pobočky v Evropě, USA a Austrálii.

Nabízí širokou škálu organických pigmentů – jak standardní produkty, tak i na zakázku podle specifikací zákazníků. Více než kterýkoli jiný asijský výrobce poskytuje širokou škálu pigmentů, které jsou plně v souladu s novou evropskou legislativou REACH.

Cílem je být jednoduše tím nejlepším dodavatelem pro naše zákazníky. Neustále se snaží plnit nebo překračovat očekávání zákazníků ohledně kvality a služeb a zároveň plnit nebo překračovat jejich očekávání ohledně hodnoty. To je pobídkou ke stále vyššímu výkonu.

Myslí a jedná jako spolehlivý, dlouhodobý obchodní partner. Sdílí aspirace našich klientů, snaží se pochopit jejich realitu a sladit svoje iniciativy s cíli zákazníků – s mottem „aby věděli, že jsme v tom společně“.

Ke stažení

Katalog ke stažení

Katalog ke stažení