Fast&Fluid

Nejlepší storje pro tónování barev na trhu

Úvod 9 Strojní zařízení 9 Fast&Fluid Management

O společnosti Fast&Fluid Management

Pokud jde o poskytování profesionálních řešení pro tónování barev po celém světě, Fast & Fluid Management je průkopníkem v oblasti inovací, spolehlivosti a služeb již více než 30 let. Nabízíme kompletní řadu dávkovačů barev, mixérů, šejkrů a softwaru, vše vyvinuté s ohledem na potřeby zákazníků a vhodné pro širokou škálu aplikací.

Sortiment Fast&Fluid

Dávkovače

K dispozici je 5 dávkovačů barev Fast & Fluid, které se liší funkčností, velikostí, tvarem a kapacitou. Všechny jsou odlišné, přesto sjednocené kvalitou a reagují na různé potřeby trhu. Pro výběr nejlepšího pro Vás nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více

Vibrační shakery a gyroskopické mixéry

Ať už dáváte přednost míchání nebo protřepávání barvy o různých velikostech plechovek, mixéry a šejkry Fast & Fluid jsou vhodné k jakémukoliv našemu dávkovači. V našem sortimentu najdete stroj, který bude odpovídat Vašim potřebám.

Zobrazit více

Software

Tónovací software Fast & Fluid podléhá neustálé zpětné vazbě uživatelů, což nám umožňuje vyvinout uživatelsky nejpřívětivější a nejpřesnější řešení na trhu. Poháněno 15 lety poznatků zákazníků Prisma Pro se stala vynikajícím řešením pro náročné operátory.

Zobrazit více